Najcieńsze płyty termoizolacyjne z pianki PIR i PUR

JAKOŚĆ

OFERTA

ZAPYTANIE TELEFONICZNE

Termoizolacja ściany od środka / od wewnątrz

Ocieplenie Od Środka / Od Wewnątrz

   PRZEŚLIJ NAM SWOJE ZAPYTANIE OFERTOWE 

 

Ocieplenie od środka

Dla budynków i obiektów modernizowanych często jedynym skutecznym rozwiązaniem na poprawę izolacji termicznej jest ocieplenie od środka. Jednym z najcieńszych rodzajów izolacji od środka jest płyta PIR, zespolona z płytą GK, od firmy Recticel. Ocieplenie od środka opisywaną metodą osiągamy dzięki odpowiednio grubej warstwie izolacji z pianki PIR i paroizolacji wykończonych płytą GK, jest to najlepsze rozwiązanie dla kontroli transportu pary wodnej, w ścianie poddawanej izolacji od środka. Ocieplenie od wewnątrz ? Eurothane G firmy Recticel posiada atest o niezapalności i nierozprzestrzenianiu ognia. Recticel dla klientów decydujących się na ocieplenie od środka, zapewnia fachową i rzetelną pomoc przy wykonywaniu audytu cieplno - wilgotnościowego.

Ocieplenie od wewnątrz

Ocieplenie od wewnątrz to metoda powszechnie stosowana w budownictwie wielorodzinnym do izolacji ścian klatek schodowych. Do tego celu polecamy płytę PIR otoczoną paroizolacją, połączoną z płytą GK (występuje pod nazwą Eurothane G). Przedstawiany sposób na ocieplenie od wewnątrz to nowoczesna i sprawdzona technika, po spełnieniu zaleceń montażowych Recticel prosta do zastosowania, nawet przez osoby nieposiadające bogatej wiedzy merytorycznej i praktycznej na ten temat. Eurothane G wykorzystywane jest także jako ocieplenie od wewnątrz w obiektach zabytkowych objętych ochroną konserwatorską, pomieszczeniach takich jak użytkowe poddasze, gdzie w pełnym stopniu realizuje swoje funkcje i posiadane właściwości. Zastosowane opisywanej techniki ocieplania od wewnątrz w domowym poddaszu, zapewnia wysoki standard izolacji termicznej oraz jest zarazem stylowym i estetycznie prezentującym się elementem wykończeniowym tego pomieszczenia. Czekamy na kontakt z Państwa strony, gwarantujemy najwyższą jakość produktów i usług.

Przedstawiciel firmy chętnie doradzi jak ocieplić ścianę lub poddasze od wewnątrz. Zapraszamy do kontaktu w sprawie stosowania ocieplenia od wewnątrz ? Eurothane G.

Izolacja ściany od środka - od wewnątrz dzielimy, ze względu na sposób montażu, na dwie grupy:

 

 

Montaż ściany metoda klejenia

Montaż mechaniczny